אודות

מאיפה הגעתי

לאחר שנים של ניהול עסקי בכיר בארגונים שונים וכמנכ“ל עמותה המצילה בעלי חיים בחרתי בדרך חדשה של שילוב אהבה ישנה לכלבים, ליכולות ולידע בעבודה עם אנשים . לאחר שאספתי לביתי כלב גדול מסוג קאנה קורסו גדול מימדים, בוגר (בן 7) שעבר חיים לא פשוטים של הרעבה ואלימות, הצלחתי דרך אהבה אמפטיה והמון סבלנות לתהליך לשקם אותו.

אימוצו והדרך המורכבת אותה עברתי ביחד איתו, הבהירו לי כי עלי לשנות את מסלול חיי המקצועיים – ללכת עם הלב, לבחור בעשייה משמעותית עבורי.

ולאן אני הולך​

כיום אני עוסק באילוף, חינוך ופתרון בעיות התנהגות של כלבים, בבניית מנהיגות אצל בעליהם, שיקום וסיוע לכלבים ואנשים שהדרך שלהם הביאה אותם לאבד אמון בסובבים אותם. אני מרצה ומלמד על מערכות יחסים, תקשורת ואמון בין בני אדם. ועל גידול כלבים ופתרון בעיות התנהגות.

 

הגישה שלי לכלבים ואנשים

לכולנו יש את הדרך שעברנו, חוויות ילדות שחווינו, כולנו תוצר של הדרך הזו. של החוויות האלו. כשלומדים להסתכל על תגובות של כלבים ואנשים דרך המשקפיים האלו, כשמנסים להבין, מגלים תובנות, מגלים דרך נכונה יותר לעזור, דרך נכונה יותר ללמד ולשקם. אמון, הבנה,למידה נכונה לצד תקשורת מדוייקת הם המפתח לבניית מערכת יחסים נכונה בין בני אדם ובין בני אדם לכלבים .

 

יש לך שאלה?

Scroll to Top