איך אדע שבחרתי מאלף כלבים מקצועי

עבודה עם מאלף כלבים מקצועי יכולה להיות אחת ההחלטות הטובות ביותר שתעשו עבורכם ועבור כלבכם. אם הכלב שלכם עושה את הצרכים בבית, מפחד מאנשים ורעשים, לועס לכם את הנעליים, הרהיטים ושיעורי הבית, נובח ללא הפסקה, מגלה סימני תוקפנות או פשוט לא רואה אתכם ממטר, מעט ידע וטכניקות פשוטות יכולים לעזור לכם לעשות שינוי מהותי שישפיע על הדינמיקה, מערכת היחסים וכל חוויית הגידול והטיפוח של החבר הכי טוב שיכול להיות לכם.

כך תדעו שמצאתם מאלף כלבים מקצועי ולא מישהו שרק קורא לעצמו כך

בינינו, אתם עשויים לקבל בסיס מוצק של ידע באילוף כלבים עם מחקר נכון ברשת ותרגול, אך שכירת שירותי מאלף כלבים מקצועי תאפשר לכם להכיר את הדקויות, לתרגל את הפרטים הקטנים ולספק לכם למידה נוספת שלא ניתן לקבל משום מקור ידע אחר.

אז איך תדעו שבחרתם במאלף כלבים מקצועי?

איתור מאלף כלבים מקצועי קל יותר מאיתור רופא שיניים טוב. עם זאת, מכיוון שכל אחד יכול לכנות את עצמו "מאלף כלבים מקצועי", עליכם לוודא שאתם בוחרים מאלף שמתאים לכלבכם.

כדי לעזור לכם בכך, הכנתי את המדריך למציאת מאלף הכלבים שהכי נכון עבורכם ועבור כלבכם.

זיהוי מטרות האילוף

בתחילת התהליך של אילוף גורים או כלבים בכל גיל יש להגדיר מטרות מראש. הבנה של מטרות האילוף שאתם רוצים להשיג באילוף כלבכם תעזור לכם לבחור את מאלף הכלבים הנכון, שיעזור לכם להשיג את המטרות הללו.

בין מטרות האילוף יכולות להיות:

לאחר שתזהו ותגדירו את מטרות האילוף, תוכלו לצמצם את החיפוש שלכם ולהגיע אל מאלפי הכלבים שרלוונטיים עבורכם.

בחירת שיטת האילוף

לפני שאתם סוגרים עם מאלף כלבים, עליכם להחליט באיזו שיטה תרצו לאלף את כלבכם. קיימות כיום מגוון שיטות שנהוגות בישראל, אך חשוב להבהיר, ששיטות שונות נועדו לשרת מטרות שונות.

הסמכות והשכלה

להצהיר שאתה מאלף כלבים זה דבר אחד, לאלף כלבים זה כבר דבר אחר. מציאת מאלף כלבים שמתאים לצרכים שלכם עשויה לדרוש מכם קצת עבודה. אתרו  2-3 מאלפים שמתאימים לדרישות שלכם ועקבו אחרי הפעילות שלו ברשתות החברתיות השונות.

הכנת שיעורי בית מצדכם הנה חיונית. חשוב לוודא שלמאלף הכלבים הסמכה, אך חשוב לזכור, שהיא לא מבטיחה את מומחיותו המקצועית. גם מי שיש לו השכלה בנושא או ניסיון קודם לא בהכרח מומחה בתחומו, ולכן, אין טוב ממראה עיניים.

היום מרבית מאלפי הכלבים מפרסמים ברשתות החברתיות, ביוטיוב או באתר האינטרנט שלהם סרטונים. כדי להיות בטוחים שאתם מוצאים את מאלף הכלבים המתאים חפשו:

 1. הוכחת כישורים – סרטוני לפני ואחרי, סרטוני הסבר, פוסטים ברשתות החברתיות וכדומה.
 2. הכשרה – קורסים שנלמדו, השתתפות בסדנאות וכדומה.
 3. מידע על שיטות העבודה, הכלים בהם הם עושים שימוש והתמחור.
 4. חפשו את הבן אדם מאחורי המאלף וזכרו שהוא איש חינוך שאמור להוביל אתכם ואת כלבכם לתוצאות נכונות.

המלצות

מאלף כלבים בעל מוניטין יספק המלצות לפי דרישה. ניתן לאתר המלצות באתר או ברשתות החברתיות. עדויות וידאו הן האמינות ביותר, כי אשר לראות את האדם שחווה את דעתו.

פרט לתקשורת ישירה מול לקוחות ממליצים, ניתן לאתר המלצות באתר או ברשתות החברתיות. עדויות וידאו הן האמינות ביותר, כי אשר לראות את האדם שחווה את דעתו.

מצאו מאלף כלבים שעושה פעילויות דומות עם הכלבים שלו

חפשו מאלף כלבים שעוסק בפעילויות דומות כמו שאתם עושים עם הכלב שלכם. כך לדוגמה, אם אתם רוצים לצאת לריצת שטח עם כלבכם, חפשו מאלף כלבים שעושה זאת בעצמו עם כלבו.

הסיבה לכך היא, שמאלף הכלבים שתמצאו יוכל להבין היטב מה המטרות שלכם ולמה אתם זקוקים. מציאת מאלף כלבים בדרך זו תבטיח שהוא מבין בדיוק מה אתם מבקשים, כך שיגדלו הסיכויים שתשיגו זאת.

ודאו שהוא מאלף גם את בעל הכלב

למעשה, חלק גדול מאילוף כלבים עוסק באילוף הבעלים. אם בעל הכלב לא יודע איך לבצע את האילוף בבית וליצור המשכיות ורצף לתהליך האילוף, אז הכלב פשוט יחזור לדרכים הישנות שלו.

מסיבה זו, כאשר אתם מחפשים מאלף כלבים, אתם רוצים למצוא מישהו שמלמד את בעל הכלב את מה שהוא מלמד את הכלב במקביל.

האם חייבים להיפגש עם הכלב?

אם איתרתם מאלף כלבים שאינו בסביבת מגוריכם אתם לא צריכים להתייאש. עידן המדיה הדיגיטלית פתח בפני מאלפי כלבים ובעלי כלבים ערוצי תקשורת רבים, כך שניתן לאלף כלבים בדרכים שלא היו פתוחות בעבר.

האם חשבתם להירשם לקורס אילוף כלבים אונליין? זה עשוי להפתיע אתכם, אך במסגרת קורס אינטרנטי אישי תוכלו ללמוד איך לעשות את זה בעצמכם – צעד אחר צעד, ובהתאם למטרות האילוף שהצבתם בתחילת התהליך.

שאלות שתוכלו לשאול את מאלף הכלבים שאיתרתם

כאשר אתם קובעים שיחת טלפון עם מאלף הכלבים, שאלו את השאלות הבאות:

 • באילו שיטות אילוף אתה משתמש?
 • באילו כלים אתה עושה שימוש?
 • האם נוח לך לעבוד עם [שלבו את הבעיה של הכלב]?
 • איך אתה מערב את הבעלים של הכלב בתהליך האילוף?
 • איך אוכל לקבל ממך תמיכה בתום התהליך?
 • האם יש לך חבילות הדרכה להמשך?

דגלים אדומים שכדאי לשים אליהם לב בעת חיפוש אחר מאלף כלבים

 • תחושת הבטן שלכם מסמנת לכם שזה לא האיש המתאים עבור כלבכם.
 • האתר של מאלף הכלבים לא מזכיר באילו כלים או שיטות הוא משתמש.
 • אתם לא מוצאים המלצות או הוכחות חברתיות להצלחתו.
 • התקשורת עם מאלף הכלבים איטית ומקרטעת.
 • מאלף הכלבים נכנס למגננה כאשר אתם שואלים שאלות.
 • מאלף הכלבים מדבר בצורה שלילית על שיטות אילוף אחרות ללא כל ניסיון בשימוש בהן.

מוזמנים לשתף

מאמרים נוספים

פאזל אוכל

מי לא אוהב פאזלים?

משחק בו מחביאים את האוכל או החטיפים במקומות סודיים שהכלב צריך להזיז, להרים ולרחרח את דרכו אלהם.

תנו להם שעות של פעילות מנטלית מהנה

9.99 $ בלבד(לא כולל דמי משלוח)

רוצים להיות מחוברים אלי?

הישארו מעודכנים ומחוברים אלי ולעשייה היומיומית שלי עם כלבים, דרך הניוזלטר שלי שיתן מידע על גידול הכלב שלכם. הדרכות שיעזרו לכם להיות בעלי כלבים טובים יותר באמצעות: טיפים, הדרכות, מחקרים ומוצרים התנהגותיים יחודיים מהעולם.

הכניסו את כתובת המייל שלכם ואנחנו מחוברים.

  מאמרים נוספים

  Scroll to Top